نتایج جستجو برای عبارت :

نرگس گل سمی باغچه ما

خدایا سمت کوه بورم یا دریا
کجه قرار بیرم مه دل بوه وا
اگه دوه مه دور تار و لله وا
مه تن اینجه درا مه دل با کیجا

حال و هوا داشته نرگس بانو
چشم جلا داشته نرگس بانو
قد رعنا داشته نرگس بانو
امر خدا داشته نرگس بانو
مهر و وفا داشته نرگس بانو

چنده من هارشم این دار و اون دار

از دست عاشقی دل دارمه نخار
الهی بمیره دشمن برار
مه قسمت نیبو خرابه کنار

حال و هوا داشته نرگس بانو
چشم جلا داشته نرگس بانو
چادر سیا داشته نرگس بانو
امر خدا داشته نرگس بانو
مهر
مداد رنگی های هفته: کودکانمان را با آقای مهربانی آشناتر کنیم.
بریده کتاب:
روزهای پنج شنبه من زرد است، درست مثل گل های نرگسی که توی باغچه حیاط مادرجان است.همیشه روز پنج شنبه که می شود، من و مامان و بابا می رویم خانه ی مادرجان. من خانه ی مادرجان را خیلی دوست دارم، چون آنجا می توانم هرچقدر دوست دارم بازی کنم و بدوم. همیشه وقتی گل های نرگس باغچه ی مادرجان را می بینم، یاد امام زمان علیه السلام و مادر مهربانشان می افتم.مادرجان می گوید: ((اسم مادر امام
مداد رنگی های هفته: کودکانمان را با آقای مهربانی آشناتر کنیم.

مداد رنگی های هفته
بریده کتاب:
روزهای پنج شنبه من زرد است، درست مثل گل های نرگسی که توی باغچه حیاط مادرجان است.همیشه روز پنج شنبه که می شود، من و مامان و بابا می رویم خانه ی مادرجان. من خانه ی مادرجان را خیلی دوست دارم، چون آنجا می توانم هرچقدر دوست دارم بازی کنم و بدوم. همیشه وقتی گل های نرگس باغچه ی مادرجان را می بینم، یاد امام زمان علیه السلام و مادر مهربانشان می افتم.مادرجان می
معاوضه اپارتمان با باغچه 100 متری الی 500متری در شهرستان شهریار حومه غرب تهران با امکانات سند شش دانگ ، آب برق گاز دربهترین قسمت شهریار جهت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت باغ و باغچه لطفا تماس بگیرید .
بزرگترین مرکز خرید و فروش باغ باغچه باغ ویلا در شهریار و حومه
دانلود فیلم ایرانی نرگس محصول 1399 اثری از پیام اسکندری, دانلود فیلم ایرانی نرگس با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم ایرانی سینمایی نرگس جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود فیلم ایرانی

ادامه مطلب

گل نرگس یکی از خوشبوترین و پرطرفدارترین گل ها در طبیعت است که می توانید با یادگیری نحوه کاشت این گل در خانه از عطر آن لذت ببرید.چطور در خانه گل نرگس پرورش دهیم؟
گل نرگس از دسته گیاهان پیازی و جزو زیباترین و خوشبوترین گلهای موجود در طبیعت است که بویش از فاصله ها، انسان را سرمست می کند. این گل زیبا با عطر و بوی فریبنده گل خاطره ها و یادهاست. گلهای نرگس در انواع و رنگهای مختلفی وجود دارند که معمولا سفید و زرد و یا دو رنگ هستند.
این گل جایگاه وی
اولین باری که برای تو نوشتم از عنوان «برای نرگس» خبری نبود، چرا که از خود «نرگس» حرفی به میان نیامده بود. تعجب نکن عزیزتر از جانم، برایت توضیح می دهم.
آن روزها موجودی درون شکم مادرت وول می خورد، اما پسر یا دختر بودنش هنوز مشخص نشده بود. 
ادامه مطلب
داس بی دسته ما 
روزها و سالهایی  
علف هرزه ان باغچه را می چیند 
پدری پیر     کمری تا خورده     دستهایش چه زمخت
داس بی دسته ما گنج گرانی ایست 
که به دست پدری پیر به زمین می کوبد 
هرزه را می جوید , می شوید 
باغچه را اباد است . 
و درختانی که در ان سر به فلک اراسته 
پدری پیر اما ...
عمر را باقی نیست  
گوشه ای بنشسته 
مالکانی هر سو چشم شوریده ای بنگارند 
 و در ان باغچه ابادی به جدال پردازند 
پدر !!؟
فرزندان   پسرانم     
من اگر می دانستم که ز ان موهبت و عش
من به تو خندیدم
چون که می دانستمتو به چه دلهره از باغچه همسایه سیب را دزدیدیپدرم از پی تو تند دویدو نمی دانستی باغبان باغچه همسایهپدر پیر من استمن به تو خندیدمتا که با خنده تو پاسخ عشق تو را خالصانه بدهمبغض چشمان تو لیک لرزه انداخت به دستان من وسیب دندان زده از دست من افتاد به خاکدل من گفت: بروچون نمی خواست به خاطر بسپارد گریه تلخ تو را ...و من رفتم و هنوز سالهاست که در ذهن من آرام آرامحیرت و بغض تو تکرار کنانمی دهد آزارمو من اندیشه کنان غرق در

"دلم براى باغچه مى سوزد."
کسی به فکر گل ها نیستکسی به فکر ماهی ها نیستکسی نمی خواهدباورکند که باغچه دارد می میردکه قلب باغچه درزیر آفتاب ورم کرده استکه ذهن باغچه دارد آرام آراماز خاطرات سبز تهی می شودو حس باغچه انگارچیزی مجردست که در انزوای باغچه پوسیده ست.حیاط خانه ما تنهاستحیاط خانه ی مادر انتظار بارش یک ابر ناشناسخمیازه میکشدو حوض خانه ی ما خالی استستاره های کوچک بی تجربهاز ارتفاع درختان به خاک می افتدو از میان پنجره های پریده رنگ خانه
عطر نرگس
طبع گرم و خشک✅ بدون مواد نگهدارنده✅ خلوص بالا
✅ خواص: ▫️ ایمنی از زکام▫️ تقویت اعصاب▫️ بهبود سرما خوردگی▫️ جلوگیری از افسردگی▫️ رفع سردردهای سوداوی و بلغمی▫️ کشنده انگل مغز
 لینک کانال محصولات فروشگاه رمان در پیام رسان ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/277479424C02bb116a12
عطر نرگس
طبع گرم و خشک✅ بدون مواد نگهدارنده✅ خلوص بالا
✅ خواص: ▫️ ایمنی از زکام▫️ تقویت اعصاب▫️ بهبود سرما خوردگی▫️ جلوگیری از افسردگی▫️ رفع سردردهای سوداوی و بلغمی▫️ کشنده انگل مغز
 لینک کانال محصولات فروشگاه رمان در پیام رسان ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/277479424C02bb116a12
وقتی که تو آمدی دوبارهاز هر طرفی سپیده سر زددر باغ، شکوفه شد شکوفاپروانه به سوی غنچه پر زد
در خانه و کوچه و خیابانگل های قشنگ خنده روییداز شادی دیدن تو آن روزهم غنچه و هم جوانه خندید
گیسوی قشنگ سبزه آن روزبا دست نسیم شانه می شدباغ دل ما ز دیدن توسر سبز و پر از ترانه می شد
********** شعر کودکانه دهه فجر **********
از آسمون دوبارهبارون گل می بارهتو این هوای برفیتولد بهاره
بادکنکای رنگینقل و گل و شیرینیشروع جشن فجرهلاله ها رو می بینی
********** شعر کودکانه دهه
بچه های گل توی خونه! دانشگاه ما کلی سگ دارد. و کلی باغ. 
یک بار با نرگس رفته بودیم توی یکی از باغ هایی که حوض دارد و اب کثیفش پر از ماهی گلی های جذاب است. از پشت درخت ها رد نشده و کاملا وارد راه فرعی نشده بودیم که یکهو صدای سگ امد. و یک دانه مشکی گنده بکشان دویید سمتمان! جفتمان ترسیدیم ولی من به سرعت ایستادم. شکلات بزرگی توی دستم و جلوی صورتم بود که همانجا خشکید! نرگس یک قدم عقب تر از من بود. چنگ انداخت به بازویم و من گفتم نرگس وایسا و نترس! ما ایستاد

۷ تزیین بینظیر و ارزان گلدان‌های سفالی برای باغچه.
گل و گیاه بخش اصلی یک باغچه را تشکیل می‌دهد، بسیاری از افراد باذوق برای زیباتر شدن باغچه منزل خود از وسایل تزیینی دیگر مثل آبنما، مجسمه و.... استفاده می‌کنند. کاربرد چنین وسایلی نقش بسزایی در زیبایی باغچه دارد،
ادامه مطلب
پارسال همین موقع ها بود، داشتیم با موتور، میدون معلم رو دور میزدیم، که یهو چشمم افتاد به نرگسای گل فروشی دور میدون، ناگهان عنان از کف دادم و جیغ زدم: «نرگس اومده! نرگس اومده!»
حضرت آقا ترسید! فرمون موتور تو دستش لغزید، نزدیک بود موتور منحرف بشه! فرمون رو کنترل کرد و با چشمانی گردشده نگاه کرد به اینور اونور... گفت کی؟ چی؟ کو؟ نرگس کیه؟! 
من که تازه فهمیده بودم چطور بی مقدمه احساساتی شدم، زدم زیر خنده، گفتم گل نرگس رو میگم، گل فروشی گل نرگس آورده!
دلم برای تو امشب تنگ است ای گل نرگس!
ببین زمانه چه ننگ است ای گل نرگس!
غمی به گوشه قلبم کمین همی کرده است
زمانه با من بر سر جنگ است ای گل نرگس!
فسرده ام و اینک غمی به دل دارم
غمم به سختی سنگ است ای گل نرگس!
تپید این دل من در هوای دیدارت
بیا که ناز تو برای من همچو چنگ است ای گل نرگس!
اگر تو بیایی بنفشه می خندد!
بهار با تو قشنگ است ای گل نرگس!

رمان خط به خط تا تو از نرگس نجمی
نام کتاب: خط به خط تا تو
نویسنده: نرگس نجمی
ژانر: عاشقانه، پلیسی
ناشر: رمانسرا
تعداد صفحات: 439
خلاصه‌ی داستان رمان:
آرام بود مثل نسیم، طوفان که شد آرامش تمام خانواده‌اش به یغما رفت‌. او ماند و دو مرد که نمی‌دانست کدامشان قاتل نفس‌های برادر و آسایش خانواده‌اش است.مردی که عاشقش بود به جرم قتل برادرش در زندان افتاد و مردی که به او اعتماد داشت، شد مشکوک‌ترین مظنون.وکیل یکی شد و شکاک به دیگری، ولی سرنوشت همراهش ر
رمان خط به خط تا تو از نرگس نجمی
نام کتاب: خط به خط تا تو
نویسنده: نرگس نجمی
ژانر: عاشقانه، پلیسی
ناشر: رمانسرا
تعداد صفحات: 439
خلاصه‌ی داستان رمان:
آرام بود مثل نسیم، طوفان که شد آرامش تمام خانواده‌اش به یغما رفت‌. او ماند و دو مرد که نمی‌دانست کدامشان قاتل نفس‌های برادر و آسایش خانواده‌اش است.مردی که عاشقش بود به جرم قتل برادرش در زندان افتاد و مردی که به او اعتماد داشت، شد مشکوک‌ترین مظنون.وکیل یکی شد و شکاک به دیگری، ولی سرنوشت همراهش ر
نرگس جار همند سر نزنی
تیر هاکرده کوتری پر نزنی
ته ماه تتی سوئی آرزویی
دل پرچم کر س سر نزنی

کندی دره هوا دره
گندم تاش هوا سیو میا ره

افتاب سوخنک رنده کنه
سرمست گل لاله خنده کنه
ته سه اشکوفنه اوشمک گل
ته خنده گل متار زنده کنه

کندی دره هوا دره
گندم تاش هوا سیو میا ره

خرید باغ و باغچه در شهریار امری کاملا تخصصی بوده و در این زمینه نمی توان به هر مشاورزی اعتماد کرد.
ملکبین با هدف خرید و فروش باغ و باغچه در شهریار  از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد.
ملکبین با کادری مجرب و کاردان در حوزه معاملات املاک کشور توانسته است نیاز های گسترده ی مشتریان خود را به خوبی تامین کند و در راستای خرید و فروش باغ و باغچه در شهریار با قیمت های مناسب در مناطق مختلف شهریار آماده ی خدمت رسانی به هم میهنان عزیزمان است.
خرید باغ و با
گل نرگس را میتوان از آن دسته گل ها نامید که از شمال شرق تا جنوب غرب ایران و از خراسان جنوبی تا استان فارس, تمام ایران را معطر و خوشبو کرده و مناظری زیبا و چشم نواز در سرتاسر ایران پدید آورده است.
گل نرگس را میتوان یکی از معطر ترین و متنوع ترین گل ها نامید که در بسیاری از نقاط دنیا طرفداران بی شماری داشته و سالهاست که یکی از تاثیرگذار ترین گل ها در صنعت گردشگری گل, در جهان است.

نرگس گلی به درازای تاریخ
همچنین گل نرگس بدلیل پیشینه تاریخی آن در اقو
مارمولک یکی از جانوران مفید برای باغچه و دوست گیاهان است. بنابراین اگر میخواهید سلامت خاک و گیاهان خودرا حفظ یا تقویت کنید، روشهای جذب مارمولک به باغچه را یاد بگیرید.
 در صورتی که نیازهای مارمولکها را تامین کنید میتوانند در باغچه ها و فضاهای سبز شهری و روستایی نیز زندگی کنند. باغچه های در هم ریخته برای مارمولکها شرایط زندگی را فراهم میکنند. مارمولک به مکانی برای پنهان شدن و کمین کردن برای شکار طعمه و تغذیه و استراحت نیاز دارد و همچنین به پن
ایده‌های خلاقانه طراحی و ساخت باغچه‌های عمودی یا wall garden.
تصور هر کدوم از ما از کشاورزی و باغبانی، پرورش گل و گیاه به صورت سنتی و روی چندین هزارمتر زمینه. ولی خوشبختانه اتفاق‌های جالبی تو اطراف ما تو محیط‌های شهری در حال رخ دادنه.
کشاورزی روی دیوار، باغچه عمودی، wall garden و... نام‌های جدید از کشاورزی مدرن در شهرهای شلوغ و پرسروصداست.
ادامه مطلب
گل نرگس توبیاکل جهان بیتاب است/شیعه ازدوری توشدنگران بیتاب است/دیدگان زمزم اشک وهمه اش پرگریه است/نظری کن که برایت چه عیان بیتاب است/دشمنان تیغ کشیده زبر ظلم وستم/هرمسلمان زبرت گریه کنان بیتاب است/اهل بیت نبوی راشده ای روح امید/کربلا ازبرتو مثل زمان بیتاب است/مکه دردست سعودی که بودشر بشر/کعبه آن خانه پرامن وامان بیتاب است/میرسد روزظهورت همگی پابه رکاب/شدمهیای فرج هرچه نشان بیتاب است/
بهار که بیاید همه ی گل ها لبخند میزنند
بهار که بیاید خاک نفسی تازه میکند
بهار که بیاید بغض های آسمان می ترکد
بهار که بیاید...
اما
تو بیا تو بیا که با آمدنت بهار راهم باخود خواهی آورد
زمستان هم بهار می شود
درختان زنده می شوند
دیگر زمستان فصل نرگس نیست
نرگس هم در بهار گل میدهد...
.
.
کدامین گناه مرا از دیدن بهار روی تو محروم کرده ست!!؟
کدامین گناه...
.
.
غولی بود با چشمان آبی که به زنی باریک اندام دلداده بودرویای زن خانه ای  کوچک بود خانه ای با باغچه‌ای پر از یاسکه باروری در آن شکوفا بود غول او را دیوانه وار دوست داشت دست هایش برای کارهای بزرگ ساخته شده بود نمی توانست خانه ای این چنین بسازدنمی توانست درِ خانه ای با  باغچه‌ای پر از یاسو سرشار از باروری را بکوبد غولی بود با چشمان آبی که عاشق زنی باریک اندام شده بودزنی باریک اندام و ریز نقش زنی که آغوشش برای آسودگی بازو از  گام‌های بلندِ د
روی سنگ قبرم یک حوض بگذارید، و توی حوض - همیشه پر از آب. پر ماهی قرمزایی که شنا می‌کنن و از زیر برگای پاییزی حوض نقاشی تند تند رد می‌شن و بازی می‌کنن. شاید بهتر باشه که ماهی نذارید، تا بتونید بازتاب درختای قبرستون رو توی سنگ قبر - بدون مزاحمت بازیگوشی ماهیای قرمز ببینید. شاید هم عاشق تصویر خودتون توی سطح آب بشید و روزها و روزها خیره به سنگ قبر، محو تماشای چشم‌های خودتون از بازتاب آبی بشید. و شاید چند روز بعد، یه گل نرگس از لای سنگ‌فرش‌های کنا
نگهداری و تکثیر فلفل در باغچه و گلدان
امروز قصد داریم روش کاشت و پرورش فلفل در منزل را به شما خوانندگان مجله سرگرمی و تفریحی جذاب ترین ها آموزش دهیم .
اگر خودتان دانه ی فلفل بکارید علاوه بر اینکه انواع مختلفی از آن را خواهید داشت، در هزینه هایتان صرفه جویی می کنید. پرورش فلفل در هوای سرد کار سختی است و اگر 
در فصل های سرد سال نیستید و احتمال یخ زدن فلفل ها وجود ندارد، می توانید آن ها را در باغچه تان بکارید.
دانه ی فلفل برای رشد کردن به اندازه ای
+ بیا بریم تو حیاط یکمم هوا میخوری
_باشه
تو حیاط لب باغچه
+من جعفری میکنم تو اونور شاهی بکن
_خب
بعد چند دیقه
_دونه های این نارنجی بود؟
+ اوم.... قهوه ای بود
_آها... انگار بعضی هاش بالا نیومده 
+ یه چیزی شبیه زیره بود 
_ آ یعنی قیافه اش شبیه زیره بود؟ 
درحالی که میومد سمتم دستشو گرفت جلو صورتم و گفت 
_ اینو میگم 
+  آ اینا... اینا تخم یه حشره هستن 
اون :
من :،
تخمها :

شبهای زیادی صدات لالایی گفت. مهربونی و صبوریت لالایی گفت...بخاطر لالایی هات وقتی عصبانی شدی اومدم تبِ خشمت رو به بوی نرگس پاشویه کنم. آقای گلفروش گفت خانم یه دسته بسه؟ با خودم گفتم خیلی عصبانی بود که داد زد سرم، خیلی عصبانی بود که اسم حرفهای زشتش رو گذاشت صداقت. گفتم آقا پنج دسته بده. به نرگس ها گفتم من کاری از دستم برنیومد.شماها بلدین چیکار کنید؟گفتن ما برای هر دردی درمانیم. 
آخرش نرگس ها رو نبرد. به نرگس ها گفتم چی شد پس؟ من روی حرفتون حساب کر
این بخشی از حیاط مدرسمونه. روز اولی که اومدم اینجا با یه حیاط بدون باغچه رو به رو شدم. یه حیاط که شبیه برهوت بود. پرسیدم چرا اینجا باغچه نداره؟ مدیر گفت زمینو یک سره آسفالت کردن، باغچه نکندن. 
گفتم اگه باغچه درست کنید درخت میاریم حیاط یه کم رنگ و رو بگیره. با کمک پدر بچه ها یه قسمتهایی از آسفالتو کندن و کود ریختن. بعد هرکس هر موقع سال که می تونست یه درخت میاورد و می کاشتن. درختای کنار دیوار همون درختاییه که تو سه چهار سال اخیر هرکس به یادگار از خو
و من افتادم زخمی بر خاک
دخترک رفت و پسر نیز مرا تنها بر خاک گذاشت
خنده و گریه یشان رفت به باد
سیب دندانزده ی خاک آلود
اینچنین می گوید :
ساعتی رفت و من آزرده شدم
همه در فکر شدم چه کسی من را  از زمین بر خواهد داشت
چه کسی باز مرا خواهد خواست
که صدایی آمد کولی غمزده ای دید مرا ا
اشک شادی در چشم
از زمینم بر داشت
و مرا با خود برد
او که در گوشه ی مخروبه اطراف دهات
پدر پیری داشت
شاد و خندان به پدر کرد سلام
پدر امروز خدا سیبم داد
تا که باهم بخوریم
جای دندا
یکی بود یکی نبود.مادر بزرگ یه باغچه قشنگ داشت که پراز گلهای رنگارنگ بود. ازهمه ی گل ها زیباتر گل رز بود.
البته اون به خاطر زیباییش مغرور شده بود و با بقیه گل ها بدرفتاری می کرد.
یک روز دوتا دختر کوچولو و شیطون که نوه های مادربزرگ بودند به سمت باغچه آمدند. یکی از آن ها دستش را به سمت گل رز برد تا آن رابچیند، اما خارهای گل در دستش فرو رفت.
دستش را کشید وباعصبانیت گفت: اون گل به دردنمی خوره! آخه پرازخاره. مادربزرگ نوه ها را صدازد آن ها رفتند.
اما گل رز
بسم الله الرحمن الرحیم
کودکان باغچه هایی از امیدندکـه از شکوفه های انار لبریز اسـتهر کودک گلدانی اسـت کـهاز زیباترین گل های خوشبومنازل رابه نزدیک ترین بهارها گره زده اسـت ****** اگر کودک نبودنه پدر معنا داشتنه هیچ مادری بهشتی می شداگر کودکان نبودندشکوفه های زندگی بـه بهار نمی رسیدندو خانواده بی مفهوم ترین واژه ای می شدکـه در لغت نامه ها می شد پیدا کنی
بسمه تعالی
چارت شورای دانش آموزی
سال تحصلی99-98
انجمن فرهنگی هنری
1-فائزه کشاورز (رئیس انجمن)
2-زهرا برزکار
3-زینب صفری
4-سمانه جمالی
5-زهرا اسدی3
انجمن انتظار ومهدویت
1-زهرا احمدیان(رئیس انجمن)
2-زهرا زمانی
3-نرگس عظیمی
4-نرگس سلیمانی
5-غلامی
6-اسما اکبری
انجمن بهداشت
1-نیلوفر زمانی(رئیس انجمن)
2-مهشید جمالی
3-فاطمه باقری
4-فاطمه جمالی
5-فائزه پاخیره
6-زهرا زمانی
انجمن علمی آموزشی
1-مهدیه ابراهیمی(رئیس انجمن)
2-فرنوش ایمانی
3-زهرا صالحی
4-فاطمه ابراهیمی
5-
فروش باغچه اطراف تهران ارزان قیمت و لوکس - دارای سرایداری و امکانات کامل رفاهی شامل آب برق گاز تلفن با سند شش دانگ آماده محضر 
فروش باغچه در شهریار {{ بهترین منطقه شهریار و حومه }} 
جهت خرید و فروش باغچه در منطقه شهریار ملارد و حومه غرب تهران لطفا تماس بگیرید :::

مدیریت : خزائی ۰۹۱۲۲۸۹۰۶۱۵
گل نرگس توبیاکل جهان بیتاب است/شیعه ازدوری توشدنگران بیتاب است/دیدگان زمزم اشک وهمه اش پرگریه است/نظری کن که برایت چه عیان بیتاب است/دشمنان تیغ کشیده زبر ظلم وستم/هرمسلمان زبرت گریه کنان بیتاب است/اهل بیت نبوی راشده ای روح امید/کربلا ازبرتو مثل زمان بیتاب است/مکه دردست سعودی که بودشر بشر/کعبه آن خانه پرامن وامان بیتاب است/میرسد روزظهورت همگی پابه رکاب/شدمهیای فرج هرچه نشان بیتاب است/
شهریار 1550 متر باغ باغچه /چهار دیواری/سند تک برگتهران، شهریار
تماسباغچه 10سالهلحظاتی پیش
شهریار، صباشهر
۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
املاک    1000 متر زمین واقع در یوسف آبادشهریار، یوسف آباد صیرفی
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تماساملاک    290 متر زمین مسکونی سند دار شهریاردقایقی پیش
شهریار، شهریار میدان بسیج خیابان سینک
۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تماس 800 متر باغ ویلا داخل مجموعه800 متر باغ ویلا داخل مجموعهدقایقی پیش
شهریار، بکه
تماس600 باغ ویلا در شهریارساعاتی پیش
شهریار، ک

بانیان ونیکوکاران بزرگوار سفره احسان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
خانواده های نیازمند این هفته میهمان سفره احسان مادر گرانقدر حضرت مهدی صاحب زمان عجل ( حضرت نرگس خاتون ) بوده اند
_مرکز تهرانسرزرشک پلو با مرغ_مرکزباغ خزانهزرشک پلو با مرغ_مرکزرباط کریم ( مکتب نرگس)ساندویچ سالاد الویه_مرکز ساختمان امینحضور گروهی_مرکز بهاران ( سیده نساء)حضور گروهی
چند وقت بود اینقدر غیبت می کرد که حد نداشت...
اما خودشم حالش خراب بود از این همه غیبت کردن...
دلش می خواست دیگه غیبت نکنه اما نمیشد..
نرگس بهش گفت کتاب سه دقیقه در قیامت رو میارم بخونی ،حتما اثر داره...
گفت کار من از کتاب و این حرفها گذشته ،من نمی تونم اینجوری ترک کنم...
گذشت ...دیده شد  دیگه غیبت نمی کنه ...
جویا شدند چی شده که متحول شدی؟
گفت خواب دیدم...
خواب دیدم یه سینی جلوم گذاشتم که چن تا کله ی آدم توشه...با یه کارد تیز این سرها رو تیکه تیکه می بریدم و
بساطِ دلبرانه ی اردیبهشت پهن شد …تازه به سرآغازِ عشق رسیده ایم …التهابِ عجیبی میانِ دلم برپاست …یک احساسِ متفاوت …یک بیقراریِ ناب … !انگار قرار است اتفاقاتِ خوبی بیُفتَد …بادهایِ بهار ، پشتِ شیشه می رقصند ،گل های باغچه ، بذرِ امید به دلم پاشیده اند ،انگار زمین و زمان ، مژده ی روزهایِ بهتری برایم آورده …اردیبهشت است …بویِ بهشت را می شود از هر ثانیه اش استشمام کرد ..حالِ خوبی دارم …قابلِ شرح نیست …دلم کمی قدم زدنِ جانانه در خیابان می خوا
درام از نرگس تقلید میکنم.اون یک وبلاگ داره و از خیلی وقته خاطراتو دل نوشته هاش و غصه هاشو شادی هاشو و.....اونجا مینویسه و برای خودش نگه میدارهاین شاید بهترین تقلیدی نباشه چون من چیزای بهتری هم ازش یاد گرفتمو ازش تقلید کردم. به هر حال منم تصمیم گرفتم شروع کنم به نوشتن اینطوری هم خاطراتم ثبت میشه و تمرینی میشه برای نویسندگی وشاید یکی پیدا بشه اینارو بخونه.من دختری 26 ساله از دیاری سرسبز و زیبا هستم. سرزمینی که زمینش در بهار پر از گل های زرد و قرمز
نام کتاب : نرگس 
نویسنده : رحیم مخدومی
انتشارات : سوره مهر
توضیحات :
این کتاب سختی های زندگی برای افراد مذهبی دوره قبل از انقلاب است که دختران در مدارس نمی توانستند پوشش مناسبی داشته باشند برای همین از مدرسه اخراج می شدند و دیگر نمی توانستند به تحصیل و پیشرفت خود ادامه بدهند و یا نمی توانستند عقاید درست خود را داشته باشند این کتاب روایت گر زندگی دختری به نام نرگس و برادرش اسماعیل است و دارای ۲۷۱ صفحه و مناسب گروه سنی ( ج و د ) یا همان سال های چها
یا عشق
قسم به خداوند که مهربان ترین مهربانان است
از شما مهربان تر نسبت به خودم نیافتم
وقتی "هوس" کودکانه ام را دانستید و به نیکی پاسخ دادید. 
"چشم هایم سرریز از شوق دیدن دوباره تان بود که دلم هوس عطر مست کننده ی نرگس کرد"... به شدت... 
میدانید که زمستان ها دیوانه ی نرگس میشوم. اما قصد جنون داشتم،که نرگس را در حرم شما ببویم. 
جلوی ورودی صحن گوهرشاد، چشمم به گنبدتان، دستم به سینه، به دلم افتاده بود بعد زیارت بروم پی گل فروشی که مستی به حد اعلایش برسد.
دیدی که گل داد!وقتی تو خواب بودی...
 خزون شد،برگاش خشکید و ریخت.اون موقع هیشکی کنارش نبود.
زمستون یه وجب برف روش نشست،تنش لرزید.هیشکی کنارش نبود.
این همه روز آدما،پرنده ها،ابرای تو آسمون دیدنش و گذشتن.هیشکی بهش محل نذاشت.تنها بود. اینا رو دید ولی آخر،، دیدی که گل داد.
به خدا اگه ده نفر تو زل تابستون،سر سرمای سگی زمستون،اول بهار اصلا یه روز قبل گل دادنش،دم به دیقه بهش می گفتن:چرا گل نمیدی؟چرا اینقدر دیر؟بجنب..تو گل بده نیستی! اگه بنا به گل دادن ب
فروش ویژه چراغ خورشیدی باغچه

چراغ خورشیدی باغچه، تزیین باغ، روف گاردن، حاشیه باغچه، پلازا و ... بدون نیاز به مصرف انرژی برق. مقاوم در برابر آب ...
چراغ خورشیدی باغچه ، محصولی با طراحی نوین و زیبا است. این چراغ مجهز به پنل خورشیدی می باشد که با استفاده از آن در طول روز نور خورشید را دریافت و به صورت انرژی الکتریکی درون باطری خود ذخیره می کند. از ویژگی های این محصول می توان به امکان روشن و خاموش شدن اتوماتیک با توجه به تاریکی و روشنایی محیط
آسمان به طرز عجیبی سفید و طلایی بود.اشعه های طلایی خورشید اخرین نفس هاى خودش را میکشیدند که به خانه برگشتیم.
تغییرات از زمان رفتنمان،محسوس بود و به غایت دلبر.
درخت بهِ باغچه،شکوفه های سفید داده بود.میوه ى نارنجی کامکوات و آلوچه های سبزِ کوچک از روی درخت هایشان،به من چشمک میزدند.
غنچه های رنگى و بسته ى باغچه باز شده بودند.
مشغول بلیعدن اینهمه لطافت با چشمانم بودم که گربه کوچکِ حیاط به استقبالم امد و خودش را زیر پایم لوس کرد و میومیو سر داد..
شک
نوتیف Web MD برام اومده بود و فاصله ی بین دو کلاس رو با خوندنش سپری کردم. 
مطلبش جالب بود و کوتاه. نوشته بود تخمک میگرده از بین اون همه اسپرم، بهترین رو از لحاظ محتوای ژنومی برمیداره، صرفا اتفاق و احتمال نیست، تخمک هوشمندانه عمل میکنه...
خلاصه ی مقاله این بود. 
همین جور که داشتم درمورد این سلکتیو عمل کردن یه سلول فکر میکردم، پروفایل نرگس رو دیدم. دختری که در آستانه ی طلاقه. آستانه که چه عرض کنم کار تمومه. انتخاب اشتباه، کارهای اشتباه، بچه دار شدن
شهریار فروش زمین ارزان مناسب باغ ویلا کد492 - خرید و فروش زمین 492 ...شهریار فروش زمین ارزان مناسب باغ ویلا کد492 ... برای خرید و فروش باغ ویلا،باغ و باغچه زمین،سوله،در شهریار ملارد صفادشتخرید و فروش زمین و باغ در شهریاربیش از 1408 آگهی خرید و فروش زمین و باغ با قیمت های مناسب در شهریار و حومه شهر.خرید زمین در شهریارجستجوی زمین برای خرید در شهریار تهران. فروش باغ ارزان در شهریار در شهریار - 23000 متر زمین دارای سند... آب و برق و با قیمیتی بسیار عالی و ارزا
بسم الله الرحمن الرحیم ./
صبح رفتیم بانک و حساب جدید باز کردم ، بعدم اون یکی بانک و چند تا عابربانک ! چندرغاز (چندرقاض-چندرقاز-چندرقاظ و ... ) پول وامی که گرفته بودیم و پس اندازامونو یکی کردیم ریختیم حساب جدید که سودش بشه نصف قسط همین وام ، تا سال بعد که قراره خونه مون رو عوض کنیم بذاریم رو پول پیش ! وام ودیعه مسکن بود مثلا که با کلی دوندگی و منت دادنش بالاخره :))) حتی برای رهن هم کمه چه برسه خونه دار شدن ! ولی خدایا شکرت که کنارمونی از بانک برگشتنی از
دی شد و نرگس برون آمد برای دلبری
برسرش تاجی ز زر، رخ می نمود همچون پری

گفتمش من کی توانم دل دهم بر تو پری
دلبری بودش مرا دلبرتر از هر دلبری

نرگسا من در خیالات خودم صد چون تویی
داده ام در پای ریحانِ پریشان طره ای

# قمارباز
دست کاری در طرح ها و تغییر آیتم های طرح با ضرورت های خود ما،گاهی می تواند بسیار سازنده هم باشد. نمونه ای از دست کاری در طرح را در این پست می بینید که توسط خانم نرگس نقوی از آموزشگاه شب افروز، اجرا شده است. در این طرح فقط با کوتاه نمودن موها، طرح تغییر یافته و از طرح دختر گلفروش به طرح پسر گلفروش، تبدیل شده است. و به قولی اصلا لزومی ندارد که همیشه گلفروش ها دختر باشند ، گاهی بر حسب ضرورت می توانند پسر هم باشند.
این طرح روی پارچه نباتی و برای یک بال
برای نرگس یک جفت گوشواره خریدیم. هم کادوی تولدش و هم جایزه یک ماه روزه داری و عیدی فطرش. 
همسر گفت برای کوچولو هم باید گوشواره بگیریم. گفتم آره. ولی...
نرگس دوماهه بود که مادرهمسر گفت بیا تا دستش به گوشهاش نمیرسه و نمی تونه بکشدشون، ببریم گوشهاشو سوراخ کنیم. خودش هم باهامون اومد و رفت تو مطب. من تو اتاق انتظار موندم. و فکر کنم از صدای گریه بچه م حتی گریه م گرفت. ترسیده بود تا بغلش کردم آروم شد. تا یک ماه کارم الکل زدن لاله گوشش بود. 
حالا این فندقک
میگفت مادرم کودک شو میدید که مجری از مادرای تو استودیو پرسید بچه تون کیو بیشتر از همه دوست داره ؟همون لحظه مادرم رو کرد به بابام گفت نرگس کیو دوس داره 
بابا گفت نرگس فقط گوشی دوست داره مامان گفت آ دخترتو نشناختی اون فقط خانم .... دوس داره هیچکدوم ما رو دوست نداره :(
----- 
دیشب یک کامنت از یک فرد روسی آمده بود که بعد از ترجمه متوجه شدم اونم منو دوس داره  و ابراز علاقه کرده
++++++
خواستم بگم عشق و محبتم داره تو دنیا پخش میشه ... شاید نفر بعدی تو باشی ...
دانلود آهنگ مهرشاد به نام گل نرگس
Download Music Mehrshad Gole Narges
دانلود آهنگ شاد گلچین شده با صدای مهرشاد به اسم گل نرگس
دانلود آهنگ من همدم تو تو گل نرگسی من شبنم تو
دانلود اهن گل نرگس مهرشاد از سایت پلی نیو موزیک
 برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ مهرشاد گل نرگسی من شبنم تو
عزیزم مهربون آروم جونم به کجا میروی دردت به جونم
عزیزم مهربون اروم جونم به کجا میروی دردت به جونم
من هم دم تو تو گل نرگسی من شبنم تو
من هم دم تو تو گل نر
یک چیزی ته دلم میگه راحت باش و هر چی توی ذهنت هست بنویس چه عیبی داره وقتی این همه بلاگر هستند که از ریز جزئیات زندگیشون میذارن و کلی دنبال کننده جمع می‌کنند و از این دنبال کننده ها پول درمیارن هر چی تعدادشون بیشتر شه هزینه ی تبلیغشونو بیشتر می‌کنند!
یک چیزی میگه راحت باش ولی من نمیتونم راحت باشم چون نمیدونم چند جفت چشم این مطلب رو میخونن و چقدر ممکنه منظور منو بد برداشت نکنند!  من نمیتونم خیلی راحت عکس دسته گل نرگس بذارم و بگم "مرسی عشقم که به
بنام خداوند روزی ده رهنمای- این مقاله به معرفی طرح‌های دشت باغ و احداث باغچه برای کارمندان می‌پردازد. این طرح بصورت تعاونی یا توسط ادارات رفاه در وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها قابل‌اجرا می‌باشد. دشت‌های بایر نزدیک شهرهای بزرگ مناسب برای احداث این باغچه‌ها می‌باشد. این باغچه‌ها بهترین هدیه از جانب پروردگار مهربان و کشور ایران‌زمین به کارمندان و تمامی واجدین الشرایط و بهترین سرمایه‌گذاری برای کارمندان می‌باشد و آینده بسیار د

مناقب هفت معدن در مدح امام زمان (عج)

بس که شوخ است و فریبنده و رعنا نرگس
گوییا چشم تو دارد نظری با نرگس

تا گل عارض خوش رنگ تو بیند شب و روز
هیچ بر هم ننهد دیده ی بینا نرگس

با سرافرازی قد تو به نظاره ی سرو
شرم دارد که کند دیده به بالا نرگس

چشم مخمور تو در چشمه ی چشمم چه خوش است
خوش بود خرم و خوش بر لب دریا نرگس

بنده ی نرگس از آنم که به صد آزادی
کند آزادی آن قد دلارا نرگس

جهت خدمت قائم به تواضع شب و روز
مانده بر پای و سرافکنده به یک جا نرگس

قائم آل
۷۰۰ متر باغچه در رزکان شهریار
لوکیشن مناسب واقع در رزکان
۴۰ متر بنای آماده با مجوز از شهرداری
استخر رو باز
درختان مثمر میوه و سرسبز
یک ساعت سهمیه اب کشاورزی
انشعابات آماده نصب
مدارک سند مادر
کدملک در املاک سناتور : 4013

برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید     

برای پیوستن به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه کنید :
https://t.me/senator_melk2
از سایت ما دیدن فرمایید:
http://amlakesenator.com/
09125938112
ضرغامی
09387385864
احمدی
با سلام خدمت شما گل رویان وبلاگ گل زیبا 
امروز به پارک زیبا وکیل آباد مشهد رفتم ، قسمتی بود که گونه های مختلف گیاهی رو کاشته بودن . یکی از اونا که منو جذب خودش کرد هوستا ابلق بود . برگاش خیلی قشنگ بودن . و بعد از تحقیق متوجه شدم که گیاهی بسیار مقاوم و سایه دوست برای باغچه های ماست . 

ادامه مطلب با توضیحات کاشت و شرایط نگهداری و عکس های بهتر .
ادامه مطلب
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 19 به تشریح اقدامات ترافیکی مناسب سازی فضاهای شهری ویژه معلولین و افراد کم توان پرداخت.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علیرضا مرآتی با اشاره به نصب تابلوهای ویژه معلولین در بوستانها و معابر عمومی گفت: در همین راستا 15 مورد کف نویسی و عملیات نصب تابلو در بوستانهای 22 بهمن، ورودی بوستان بعث و نرگس و نیز پارک شریعتی صورت گرفته است.همچنین خیابان های میثاق شمالی خروجی تره بار، شهرداری شمالی در بلوار میلاد و مقا
یه بیل خاک بریز روش :

زباله تر چیست ؟

به بقایای میوه و سبزی و  هر چیزی خوردنی که در سطل آشغال ریخته می شود بجز کاغذ و شیشه و پلاستیک و فلزات و مانند آنها زباله تر

گویند .

بیشتر محتوای سطل آشغال زباله تر که به اصطلاح به آن آشغال می گویند .

اگر می خواهید باغچه سبزی داشته باشید بهترین روش دفن همین آشغالها است .

آشغال تازه بهترین غذا برای کرم های خاکی 

و سایر موجودات خاک زی است .

و اما اولین چیزی که برای باغچه سر سبز لازم است آب باران است
سه شنبه وسط هفته ایستاده است وتنهایی ازش می باردنه پای رفتن داردنه دلِ ماندن...سه شنبه ها می توانم بفهمم مادر چرا با فروغ اشک می ریزدسه شنبه ها می توانم بفهمم وقتی پدر می گوید از من گذشته استشما فکری به حال باغچه کنید،منظورش از باغچهتنها همان رُز کنار حیاط استسه شنبه ها می توانم بفهمم کجا ایستاده ام و چقدر غمگینم...و من فکر میکنم ،فکر میکنمتو را شبیه سه شنبه ها دوستت دارمانبوهم از دوست داشتنتاماچه دلتنگ ؛سه شنبه ها وسط دوست داشتنت می ایستمتنه
یه بیل خاک بریز روش :

زباله تر چیست ؟

به بقایای میوه و سبزی و  هر چیزی خوردنی که در سطل آشغال ریخته می شود بجز کاغذ و شیشه و پلاستیک و فلزات و مانند آنها زباله تر

گویند .

بیشتر محتوای سطل آشغال زباله تر که به اصطلاح به آن آشغال می گویند .

اگر می خواهید باغچه سبزی داشته باشید بهترین روش دفن همین آشغالها است .

آشغال تازه بهترین غذا برای کرم های خاکی 

و سایر موجودات خاک زی است .

و اما اولین چیزی که برای باغچه سر سبز لازم است آب باران است
سلام 
امروز رفتم تو حیاط خرده نونای سفره  را بریزم تو باغچه ...
باورتون نمیشه دیدم توی گلدون شکسته گوشه حیاط  ساقه گل نرگس دراومده 
من پارسال پیاز گل نرگسا کاشته بودم .ولی اصلا بهش توجه نکردم ،حتی آب بهش نداده بودم ..ولی به خاطر بارندگی این چند شب این پیاز گل رشد کرده بود
پیش خودم فکر کردم این گل منتظر توجه من  نمونده ،وقتی به لطف خدا بارون اومده از این فرصت بیشترین استفاده را کرده و شروع به رشدکرده 
 واقعا  درون ما هم استعداد هایی است، برای ای
یک‌روز می‌آیی، می‌دانم؛ از انتهای همین کوچهٔ خلوت که خانه‌هایش خاموش و متروک است. یک‌روز می‌آیی، می‌دانم؛ با چمدانی در دست، برای ماندن. من سال‌هاست این لحظهٔ نیامده را به انتظار نشسته‌ام، من سال‌هاست گل‌های باغچه را به امید آمدنت زنده نگه‌داشته‌ام؛ که همیشه بهار باشم برایت. ببین! چای دم می‌کنم هر روز برای دو فنجان. این یعنی زمان آمدنت رسیده؛ زمان کوچ تو به سرزمین آغوشم. بیا، بیا و تنها ساکن سرزمینم شو‌. بیا و به کوچه، به گل‌های باغ
برای این روزا که عمیقا خسته‌ام و تنها و آفت‌زده. چرا آفت‌زده؟ چون فکرایِ اضافی رسوخ کردن به همه جایِ مغزم و انگار آفت افتاده به جونِ ذهنم و فکرام و حرفام. حرف زدن به آدما رو تبدیل کردم به سخت‌ترین کارِ ممکن برایِ خودم و منتظرِ هیچی‌ام. سعی می‌کنم قوی باشم. جوری که بقیه زل بزنن تو چشمام و بگن ”تو دیگه چه مشکلی داری؟ خانواده نداری یا کارتن خوابی؟” و من نفهمم خوشحالم باشم که اینقدر محکم جلوشون ظاهر شدم یا ناراحت باشم که نمی‌تونم هیچی بگم. که
برای این روزا که عمیقا خسته‌ام و تنها و آفت‌زده. چرا آفت‌زده؟ چون فکرایِ اضافی رسوخ کردن به همه جایِ مغزم و انگار آفت افتاده به جونِ ذهنم و فکرام و حرفام. حرف زدن به آدما رو تبدیل کردم به سخت‌ترین کارِ ممکن برایِ خودم و منتظرِ هیچی‌ام. سعی می‌کنم قوی باشم. جوری که بقیه زل بزنن تو چشمام و بگن ”تو دیگه چه مشکلی داری؟ خانواده نداری یا کارتون خوابی؟” و من نفهمم خوشحالم باشم که اینقدر محکم جلوشون ظاهر شدم یا ناراحت باشم که نمی‌تونم هیچی بگم. ک
شبی که ماه کامل شد فیلمی به کارگردانی نرگس آبیار، نویسندگی نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی محصول سال ۱۳۹۷ در ایران است. این فیلم برای اولین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فجر به نمایــش درآمد و با کاندید شدن در ۱۳ رشته این جشنواره، توانست ۶ سیمرغ بلورین بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بهترین چهره پردازی را به خود اختصاص دهد.

ادامه مطل
به شدت دارم مقاومت میکنم . دربرابر درس خوندن ،رعایت رژیم و ورزش کردن !!!
صبح یه ساعت رفتم پیاده روی و ذره ای از انرژی های منفیم کم نشد و منظریه برام اون منظریه ی سابق نبود:/بدیش این بود که من توی این خیابون لعنتی خاطره خوب زیاد دارم.خاطرات خوب تو روزای سخت. اما الان دارم دوباره اونجا تو روزای سخت قدم میزنم بدون اینکه هیچ خاطره ای برای ثبت داشته باشم. هیچی !هیچ !هیچ!
زندگی یکنواختی که دوساله باهامه و قراره یه سال دیگه هم باشه.کتابای تکراری،احساس تک
داشت شب می‌شد. ماه با خنجر سفیدش به جنگ سیاهی رفته بود. در سردی خانه، شعله کوچک اجاق، سبک می‌سوخت. قلب در سینه سنگین می‌تپید. و ما با اکراه قاشق را در کاسه آش فرو می‌بردیم و سپس در دهان. سکوت، حاکم مطلق بود. ساعت با عقربه‌های کوچک و بزرگش  روحمان را کند می‌برید. برخاستم و به آشپزخانه رفتم تا سرم را به چیزی گرم کنم. با خودم گفتم پسر خوبی باش! فکر بد هم نکن! ده باری دسته کتری را دستمال کشیدم. به بخاری که از لوله کتری بیرون می آمد خیره شده بودم. ابر
700 متر باغچه ویلایی در یوسف اباد قوام شهریار
دارای 50 متر بنای  نوساز
درختان میوه متنوع و مثمر میوه
دارای منبع اب هوایی
آبیاری قطره ای درختان
واقع در بهترین منطقه دنج و ارام
دارای سند بصورت وکالت از سند مادر
حدود قیمت :  550 میلیون تومان
کد ملک در املاک سناتور : 4015
برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید
برای پیوستن به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه کنید :
https://t.me/senator_melk2
از سایت ما دیدن فرمایید:
http://amlakesenator.com/
09125938112
ضرغامی
09387385864
احمدی

[ کیمیاگر - پائولو کوئیلو - با صدای محسن نامجو ]
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

کیمیاگر کتابی را که یکی از مسافرین کاروان آورده بود به دست گرفت. جلد نداشت. اما اسم نویسنده‌اش را پیدا کرد. اسکار وایلد. کتاب
چند روزی هست که تخم های اردک داخل انبار ، جوجه شده و 5 تا جوجه اردک بامزه به دنیا اومدن .. اردک ماده ، قبل از این که بخواد تخم بذاره و تخماش جوجه بشن خیلی ترسو و بی آزار بود .. خیلی راحت می شد اون رو گرفت بدون هیچ مقاومتی اما یه سری اتفاقای جالبی ازش دیدم که می صرفه براش یه مطلب بنویسم .
دیروز عصر رفتیم بغل باغچه تا یکم اونها رو ببینیم .. گفتم شیر آب رو هم باز کنم تا داخل باغچه آب باشه و جوجه ها هم بگردن و غذایی واسه خودشون پیدا کنن ! اول بگم که اردک نر
دانلود رایگان فیلم ایرانی شبی که ماه کامل شد با کیفیت عالی ۱۰۸۰p Full HDفیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار
ژانر : سینمایی
ساخت : ایران
موضوع : اجتماعی
کارگردان : نرگس آبیار
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ اکران : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی : ۴ الی ۶ ماه بعد از اکران در سینما
دانلود در ادامه مطلب…
ادامه مطلب
دانلود رایگان فیلم ایرانی شبی که ماه کامل شد با کیفیت عالی ۱۰۸۰p Full HDفیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار
ژانر : سینمایی
ساخت : ایران
موضوع : اجتماعی
کارگردان : نرگس آبیار
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ اکران : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی : ۴ الی ۶ ماه بعد از اکران در سینما
دانلود در ادامه مطلب…
ادامه مطلب
۵۰۰ متر باغچه ویلایی استخر دار در شهریار
کد این ملک در سایت اندیش ملک 497 می باشد .

باغچه به مساحت 500 متر در منطقه لم آباد شهریار به فروش می رسد ، این ملک با دارا بودن 90 متر ویلای شیک در محله ای ویلایی نشین با تمامی امکانات رفاهی به  فروش می رسد ، محوطه سازی زیبا ، گل آرایی ، درختکاری ، استخر ، انشعابات و قولنامه از دیگر امکانات این ملک می باشد 

تمام فایل های باغ و باغچه در شهریار 
فروش ۵۰۰ متر باغچه با استخر روباز در ملارد

کد این ملک در سایت اندیش ملک 536 می باشد .
باغچه ویلایی به مساحت کلی 500 متر واقع در یکی از با صفا ترین خیابان های باغ ویلایی در منطقه شهریار با امکاناتی شگفت انگیز به فروش می رسد ، ملک مذکور دارای 100 متر ویلای شیک و دیدنی می باشد ، که با مصالحی مرغوب و با نقشه ای به روز طراحی و ساخته شده است ، محوطه سازی بسیار دیدنی شامل گل ارایی ، محوطه سازی ، نورپردازی حرفه ای ، انواع درختان میوه ، گل ارایی و آبنما و بارب
بنام خداوند روزی ده رهنمای
 این مقاله به معرفی طرح‌های دشت باغ و احداث باغچه برای کارمندان می‌پردازد. این طرح بصورت تعاونی یا توسط ادارات رفاه در وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها قابل‌اجرا می‌باشد. دشت‌های بایر نزدیک شهرهای بزرگ مناسب برای احداث این باغچه‌ها می‌باشد. این باغچه‌ها بهترین هدیه از جانب پروردگار مهربان و کشور ایران‌زمین به کارمندان و تمامی واجدین الشرایط و بهترین سرمایه‌گذاری برای کارمندان می‌باشد و آینده بسیار
بنام خداوند روزی ده رهنمای
 این مقاله به معرفی طرح‌های دشت باغ و احداث باغچه برای کارمندان می‌پردازد. این طرح بصورت تعاونی یا توسط ادارات رفاه در وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها قابل‌اجرا می‌باشد. دشت‌های بایر نزدیک شهرهای بزرگ مناسب برای احداث این باغچه‌ها می‌باشد. این باغچه‌ها بهترین هدیه از جانب پروردگار مهربان و کشور ایران‌زمین به کارمندان و تمامی واجدین الشرایط و بهترین سرمایه‌گذاری برای کارمندان می‌باشد و آینده بسیار
[ کیمیاگر - پائولو کوئیلو - با صدای محسن نامجو ]
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

کیمیاگر کتابی را که یکی از مسافرین کاروان آورده بود به دست گرفت. جلد نداشت. اما اسم نویسنده‌اش را پیدا کرد. اسکار وایلد. کتاب
کلیک کنید
2
[ T y p e h e r e ]
همسایهی پری
"فصل اول"
به نام پرودگاری که خالق زیبایی هاست
این رمان برگرفته از تخیلات من نا نویسنده است وهر گونه تشابه اسمی
کاملا تصادفی میباشد.
نگاهی به انبوه کتابهای کنار دستش انداخت، ریاضی ، فیزیک، جبر
هندسه ،پری نازبا خود اندیشید، خدایا چرا این هندسه ی کوفتی توی سر
من نمی ره؟!.روی اولین پله ی ایوان نشست و پاهای برهنه اش را برروی
دومین پله ی داغ و تب دار گذاشت . بی حوصله موبایلش را برادشت و
نگاهی به صفحه ی شکسته شده . دک
قیمت زمین در ملارد ویلای جنوبی و ملارد ویلای شمالی با سند شش دانگ و مکان برق و آب سر زمین بهترین سرمایه گزاری جهت خرید و فروش زمین در حومه تهران ملارد ویلای جنوبی . لیست فروش زمین در ملارد ویلای جنوبی به شرح زیر است :

6۹0 متر زمین دو کله ملارد، سه دانگ
۶۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماسزمین ۲۰۰۰ متر قجرآباد
۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماسخرید زمین مسکونی 1450 متر در ملارد
تهران، ملاردتماس۹ هزار متر سراسیاب ملارد در بافت مسکونی پایان کار تجاری ۱۰۰ درصد سود جهت سرما
در ظاهر تو هیچ شباهتی به مارشمالو ها نداری، یعنی اصلا من آنقدر مارشمالو نخورده ام که بتوانم شباهت هایش را با تو تشخیص بدهم اما نمیدانم چرا یک جایی در انتهای ناهشیارم تو به مارشمالوها گره خوردی.
اولین بار که مامان برایمان مارشمالو خرید توی یک پلاستیک دراز بود که رویش عکس چند تا خرس رنگی رنگی کشیده بودند.
من و برادرم ذوق کرده بودیم، اولین بار بود که یک چیز پیچ پیچی نرم رنگی رنگی دراز میدیدیم که به محض گذاشته شدن در دهان آب میشود. 
عیشِ کوتاه و ه
خلاصه فیلم شبی که ماه کامل شد:
    فیلم ایرانی «شبی که ماه کامل شد» روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد…

درباره فیلم پبی که ماه کامل شد:
شبی که ماه کامل شد فیلمی به کارگردانی نرگس آبیار، نویسندگی نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی و تهیه‌کنندگی محم
باغچه ویلایی استخردار به مساحت ۵۰۰ متر
کد این ملک در سایت اندیش ملک 500 می باشد .

باغ و باغچه به مساحت 470 متر در منطقه ی ویلایی نشین در لم اباد شهریار دارای بنای حدودی 70 متر دارای محوطه سازی ، نورپردازی ، دارای انواع درختان میوه ، استخر ، آلاچیق و محیطی دنج و آرام به فروش می رسد .
تمام فایل های باغچه در لم آباد 
چند شب پیش عنکبوتی را که گوشه‌ی اتاق خوابم تار تنیده بود دیدم. خیلی آرام حرکت می‌کرد گویی مدت ها بود که آنجا گیر کرده بود و نمی‌توانست برای خودش غذایی پیدا کند.با لحنی آرام و مهربان به او گفتم:"نگران نباش کوچولو الان از اینجا نجاتت می‌دهم" 
یک دستمال کاغذی در دست گرفتم و سعی کردم به آرامی عنکبوت را بلند کنم و در باغچه خانه‌مان بگذارمش
اما مطمئنم که آن عنکبوت بیچاره خیال کرد من می‌خواهم به او حمله کنم، چون فرار کرد و لابه‌لای تارهایش پنهان
یک بار هم به نرگس گفتم: اگر زمانی رسید که زندگیِ واقعیت مجازی1 برای مردم در دسترس قرار گرفت، احتمال میدم که از اولین نفرهایی باشم که امتحانش کنه و ازش بیرون نیاد. من هیچ وقت دنیا رو طوری که هست ندیدم، دست کم جایی باشم که بیشتر به دنیای درونی من نزدیک باشه.
نرگس هم جواب داد: مسئله ای نیست واقعا. مگه نه اینکه دنیا چیزیه که توی ذهن تو تعریف میشه؟
1. زندگی واقعیت مجازی مرحله ای خیلی جلو تر از عینک های واقعیت مجازیه. به این صورت که میخوابی و به یک کامپی
دیشب تو خیابونا, از تو ماشین به عابرای پیاده نگاه میکردم، دنبالت میگشتم... 
 زیر لب با صدای شجریان که در حال پخش بود، زمزمه میکردم: دلم از نرگس بیمار تو بیمارتر است/چاره کن درد کسی کز همه ناچارتر است...
قلبم تیر می‌کشه ، تیر می‌کشه از اینهمه ناچاری
راستی پاییز اومده فکر کردی چجوری بگذرونیم امسالو؟!
یک بار هم به نرگس گفتم: اگر زمانی رسید که زندگیِ واقعیت مجازی1 برای مردم در دسترس قرار گرفت، احتمال میدم که از اولین نفرهایی باشم که امتحانش کنه و ازش بیرون نیاد. من هیچ وقت دنیا رو طوری که هست ندیدم، دست کم جایی باشم که بیشتر به دنیای درونی من نزدیک باشه.
نرگس هم جواب داد: مسئله ای نیست واقعا. مگه نه اینکه دنیا چیزیه که توی ذهن تو تعریف میشه؟
1. زندگی واقعیت مجازی مرحله ای خیلی جلو تر از عینک های واقعیت مجازیه. به این صورت که میخوابی و به یک کامپی
دنی، اگر برایت بگویم آقا و خانم جوانی صاحب خانه‌ای که ساخته بودی شده‌اند، چه حسی پیدا میکنی؟ 
اوایل دائم یاد روزهای قدیم و دوستی‌مان می‌افتادم. فکر میکردم خیلی پیر شده‌ام. ترس برم داشته بود که نکند خیلی تنها شده باشم. آخر تو و ژاکلین برای ما مثل خواهر و برادر بزرگتر بودید، حالا ببین جلوی این بچه جوانها چه بابابزرگی به حساب می‌آیم! مثلا همین دو ماه پیش را برایت بگویم، آقای جوان سعی داشت با شن‌کش فلزی کوچکی (شاید مال خودت بود؟ نمیدانم) برگه
در این وانفسای سنگینی بلا
فقط باید دنبال مصباح الهدی بود
قطعا فقط سفینه النجاه 
ناجی ما خواهد بود... 
ما همچون انسان های مسخ شده برای نجات خود
برادر کشی راه انداختیم... 
وحتی هنوز در عیاشی خود غرق شده ایم... 

چه کنیم ای گل نرگس
ای عزیز زهرا
ای بقیه الله 
دستمان را بگیر قبل آنکه خود را هلاک کنیم... 
اغبانی در منزل یک تفریح مفید است! هم یک سرگرمی تازه خواهید
داشت و هم از خوردن سبزیجات ارگانیک و طبیعی کنار وعده‌های غذایی‌تان لذت
می‌برید.
گل و گیاه در خانه میترا
من برای تهیه گیاهان آپارتمانی هزینه زیادی نکردم. هر زمان که
در طول روز و در روزمرگی زندگی گیاهان را می بینم از آنها انرژی می گیرم و
به همین دلیل دوست دارم که گل و گیاهان را در خانه نگهداری کنم. برای مراقبت و نگهداری از گیاهان آپارتمانی از آبپاش، اسپری و بیلچه استفاده می کنم.

راستش این شب‌ها که دیر می‌خوابم، نصفه‌شب‌ها را همش با خاطرات گذشته سپری می‌کنم و هراتفاق کوچکی مرا یاد قبل‌ترها می‌اندازد.
مثل همین الآن که با خواندن یک توییت، یاد شهریور سه سال پیش افتادم، روز آخری که در خانه بودم و قرار بود فردایش بروم خوابگاه!
آن‌ شب نرگس خانه‌مان بود، جواب کنکورش آمده بود و قبول نشده بود، نرگس به‌خاطر خانواده‌اش مدام رعایت می‌کرد و دوست‌نداشت دانشگاه آزاد برود، وقتی دید سازمان نه‌ چندان محترم سنجش بی‌رحمانه ن
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل دهی
خواه با فرزندی خوب ،
خواه با باغچه ای سرسبز ،
خواه با اندکی بهبود شرایط اجتماعی
و اینکه بدانی حتی فقط یک نفر با بودن تو ساده تر نفس کشیده است یعنی تو موفق شده ای
#گابریل_گارسیا_مارکز
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل دهی
خواه با فرزندی خوب ،
خواه با باغچه ای سرسبز ،
خواه با اندکی بهبود شرایط اجتماعی
و اینکه بدانی حتی فقط یک نفر با بودن تو ساده تر نفس کشیده است یعنی تو موفق شده ای
#گابریل_گارسیا_مارکز
۵۲۰ متر باغچه ویلایی اکازیون ، کردزار
کد این ملک در سایت اندیش ملک 520 می باشد .

باغچه ویلایی به مساحت 520 متر دارای 80 متر ویلای شیک و نوساز واقع در منطقه کردزار شهریار با امکانات و مشخصات زیر به فروش می رسد 
ویلا سکو خورده ، 1 خوابه ، دارای نورگیر 360 درجه ، سقف شیروانی ، کف سرامیک ، آشپزخانه با کابینت mdf و . . .
محوطه سازی شده ، دارای نورپردازی حرفه ای در شب 
دارای انواع درختان میوه پرثمر به همراه گل آریی که با سهمیه اب کشاورزی سیراب می شوند 
انشعابا
خدمات باغبانی ؛ هر خانه و آپارتمانی دارای فضای سبز است؛ با گذشتن از کوچه ها و تردد از جلوی درب منازل می توان دریافت که با وجود این مسئله که اکثر آپارتمان ها به مرتب بودن فضای سبز محل زندگی خود اهمیت ویژه ای می دهند اما برخی از مردم به این موضوع بی توجهی می کنند.
برخی به دلیل مشغله های بیش از حد و پیچیدگی زندگی از رسیدگی به فضای سبز محل زندگی شان غافل شده و برخی نیز مهارت، ابزار و انرژی مورد نظر برای رسیدگی به این مسئله را ندارند.
در گذشته اکثر اف
اگه لیلی رو نداشتم می‌مردم، این رو واقعا حس می‌کنم هر روز بیشتر از قبل حضورش تو زندگیم پررنگ می‌شه، مسائلمون و مکالمه‌هامون عجیب‌تر می‌شه و دنیامون با همه‌ی تفاوتاش شبیه هم می‌شه.
من لیلی رو دوست دارم چون باعث می‌شه از تو رویاهام بیام تو واقعیت،اما این واقعیتی که لیلی برام می‌سازه چیزی از رویا کم نداره.
به خودش گفتم دیشب که دلم می‌خواد حرف جدی بزنم، همه‌ی حرفام، همه‌ی مکالماتم حتی اگر رنگ و بویی از جدی بودن داشته باشه در نهایت به مس

شناسه ملک : 3525
670 متر باغچه 4دیواری با درختان قدیمی و بارده متنوعبرق و گاز کنتوری مشاع و آب مصرفیدارای سهمیه آب موتورجدول کشی شدهدارای سند عرصه و عیانامکان ساخت بنا نیز دارد
تماس جهت مشاوره با کارشناس فروش این ملک آقای جلال راهی : 09912144324
تصاویر بیشتر در سایت صناملک
کسانی که دوست دارند گل‌ کاری در باغچه خانه انجام دهند، باید علاوه بر بررسی دقیق و آماده‌سازی اصولی بسترهای لازم مانند خاک، آب، وضعیت نورگیری محیط (باغچه) و … درباره اینکه چه گل‌هایی مناسب کاشت در باغچه خانه هستند، آگاهی داشته باشند.
برخی از گل‌ها نسبت به انواع کود یا خاک‌ و قرارگیری در معرض نور مستقیم یا غیرمستقیم خورشید واکنش‌ های متفاوتی از خود نشان می‌دهند. از دیگر موارد حائز اهمیتی که باید در کاشت گل‌ها مورد توجه قرار گیرد، زمان یا
توجه توجه:سوالی که درباره ی زنبور ملکه بود جزء امار حساب نمیشه!
.
.
پاسخ ها:
سوال اول:  زگ تون/استودیو زگ
سوال دوم: زنده شدن زنش
سوال سوم:2020
سوال چهارم: 4 تا (ویز،نورا،پلگ،تیکی)
...
خلاصه:
قهرمانان(تمام سوال ها)                         سعود یافتگان(با یک پاسخ اشتباه)                              حذف شدگان(ممکن است برگردند)
       حامد و شاه                                           *** /سوفیا/امیررضا/سالم/لایلا                                        فاخر/رینانورا/sogand/ ...
خانه سردتر از بیرون بود. هر چند دقیقه یک‌بار فیوز می‌پرید و بخاری‌ها خاموش می‌شدند. مأمور اداره‌ی برق از حیاط بیرون رفت و یک فیوز کهنه و خاک‌گرفته از ماشین‌اش آورد. گفت‌ فیوزتان نیم‌سوز شده و نشان‌مان داد. فیوز کهنه را وصل کرد و گفت: «قابلی نداره. پنجاه تومن میشه» شماره کارت خواستم. گفت: نقدی پرداخت کنید. گفتم: نقد ندارم. فیوز کهنه را دوباره درآورد و فیوز نیم‌سوز را وصل کرد و رفت. دو دقیقه‌ی بعد دوباره فیوز پرید و بخاری‌ها خاموش شدند. مس
 { گاهی تصور می‌کنم ما واقعا شخصیت‌های داستان یک نویسنده‌ی بی‌نهایت خلاق و کاربلدیم که این روز‌ها در اوج غم و انزوا و پریشانی‌اش قلم به دست گرفته و دارد کاملا بدیع و خلاقانه، برای مخاطبینش، هنرنمایی می‌کند.
بیا دلمان را به همین خوش کنیم که فیلم‌های ترسناک را به هرکس نمی‌سپارند، حتما بازیگرهای قابلی بوده‌ایم و حتما از پسش بر خواهیم آمد، حتما... }
- نرگس صرافیان طوفان 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها